Fronty ażurowe malowane otwarte


Drzwiczki można zastosować w każdym domu nadając wnętrzu niepowtarzalny klimat, jako fronty meblowe, wymianę starych frontów meblowych lub do zabudowy wnęk.

Fronty lamelowe malowane

Wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego.
W malowanych frontach lamele wykonane są z MDFu.

Drzwiczki malujemy farbami półmatowymi we wszystkich kolorach z palet:

 • RAL
 • ICA
 • NCS

 • Front ma grubość 21 mm.


  Front ażurowy DWUWARSTWOWY - pomalowany jest dwiema warstwami podkładu - odcień bieli ciepły (RAL 9010), w takiej formie gotowy jest do montażu lub do pomalowania farbą nawierzchniową.

  Front ażurowy TRZYWARSTWOWY - pomalowany trzema warstwami podkładu - odcień bieli śnieżnobiały (RAL 9003), bądź inny kolor z palety RAL, ICA oraz NCS - w takiej formie jest gładki, gotowy do montażu lub do pomalowania farbą nawierzchniową.

  Aby zamówić fronty pomalowane farbą nawierzchniową należy zaznaczyć to jako dodatkową opcję podczas składania zamóiwenia. Opcja jest dodatkowo płatna + 150 zł netto za m2.

  Fronty wykonujemy oraz dowozimy prywatną firmą transportową w terminie do 3 tygodni. Koszt transportu uzależniony jest od ilości drzwi, wagi a także miejsca dostawy. Możliwość wysyłki na cały kraj. Istnieje możliwość wykonania dowolnych wymiarów. Zamówienia na drzwi nietypowe prosimy wysyłać e-mailem na adres abc@bduraj.pl

  Cechy szczególne: swobodny przepływ powietrza między lamelkami stanowiącymi wypełnienie ramy frontów,

  Drzwiczki ażurowe są produktem naturalnym, wytrzymałym oraz łatwym w konserwacji i czyszczeniu. Panele to praktyczne, trwałe i uniwersalne drzwiczki wykonane z drewna sosnowego.

  Kontakt

  P.P.H.U. "Fronty Meblowe"

  ul. Zakładowa 20
  89-600 Chojnice

  +48 52 39 50 025 

  abc@bduraj.pl